• serwisu

REWAG

PROFESJONALNY PRODUCENT
TOWAROWEGO TABORU KOLEJOWEGO

Jesteśmy zintegrowanym dostawcą usług w zakresie:

  • projektowania
  • produkcji
  • serwisu

intermodalnych wagonów towarowych, które oprócz zaawansowanych właściwości technicznych
i ekonomicznych, po raz pierwszy umożliwiają realizację połączeń transportu kolejowego na oczekiwanym od dawna poziomie.

Nasza fabryka zlokalizowana jest na Śląsku, gdzie wraz z bieżącymi czynnościami operacyjnymi, realizujemy również prace badawczo-rozwojowe, we współpracy z Wojskową Akademią Techniczną. Niezaprzeczalnym atutem fabryki jest jej połączenie z sieciami kolejowymi, poprzez posiadanie własnej bocznicy kolejowej.

Zwiększenie zdolności i wykorzystanie europejskiej sieci transportowej jest niezwykle ważne dla gospodarki i środowiska europejskiego oraz stanowi priorytet dla Unii Europejskiej. REWAG nie tylko podąża za aktualnymi trendami w obszarze transportu intermodalnego, ale stara się je wyprzedzać, stawiając sobie ambitny cel: zrewolucjonizować międzynarodowy transport intermodalny.

Markę REWAG tworzą specjaliści w swojej branży – pasjonaci kolejnictwa z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem branżowym. To, co nas wyróżnia, to inteligentne procesy, połączone z wykwalifikowanym zespołem inżynierów, perfekcyjnym zarządzaniem procesami produkcji oraz serwisu.  

Jesteś zainteresowany współpracą?

Nasi eksperci skontaktują się z Państwem.

Napisz do nas!

DOŚWIADCZENIE
I INNOWACYJNOŚĆ

W BRANŻY

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i dostrzegamy konieczność zmian na rynku transportu kolejowego. Jesteśmy zwolennikami odciążenia dróg z ruchu samochodów ciężarowych. W tym celu stworzyliśmy rodzinę innowacyjnych wagonów EQUOS.

Fabryka

01

W województwie śląskim, w naszej fabryce rozpoczyna się rewolucja w kolejowym transporcie intermodalnym.

Własna bocznica kolejowa

02

Posiadanie własnej bocznicy kolejowej, stanowi mocną stronę fabryki i umożliwia połączenie jej z sieciami kolejowymi.

Fachowy serwis

03

Nasz zespół, składający się z wykwalifikowanych specjalistów z ogromnym doświadczeniem, oprócz produkcji wagonów, wykonuje również usługi profesjonalnego serwisu wagonów i części do wagonów kolejowych.


pl_PLPolish